Утеплення балконів

Просмотров: 729Комментарии: 0

Балкон на даний момент, є не тільки сховищем різноманітних речей.

Досить багато людей використовують балкони, як додаткову житлову площу, тому утеплення балконів доволі таки актуально в нинішній час.

Є декілька технологій утеплення балконів, розгглянемо деякі з них:

- Утеплення з внутрішньої частини. Укладається утеплювач, запінюються щілини, та оздоблюється інтер'єр сайдингом, вагонкою, або штукатуриться з подальшим фарбуванням, оклеюванням шпалерами.

Плюс такого утеплення - можливо зробити без послуг промислових альпіністів, та відсутність відносно важких та високовартісних робіт.

Як мінус - зменшується кориса площа балкону.

- Утеплення зовні "вентфасад". Укладається утеплювач, та закривається залізом, або вагонкою. Як плюс - не втрачається корисна площа, відносно короткі строки виконання робіт, відсутність мокрих процесів.

З мінусів можна відзначити вартість, більшу за внутрішнє утеплення, та відносно низьку ефективність, завдяки промерзаючому каркасу, на який кріпиться профільний лист, або вагонка.

- Утеплення зовні "мокрим методом". Проводиться за технологією мокрого фасаду, укладається утеплювач, закріплюється за допомогою клею, термодюбелів, наноситься армуючий шар, та укривається оздоблювальним матеріалом, наприклад, шпаклюється і фарбується. Даний метод має кращий показник теплозбереження, ніж два вищезазначені, але строки виконання робіт досить великі, так як технологія потребує висохання кожного шару, і ціна вища.

Оставьте комментарий!