Чим і як утеплити фасад будинку?

Просмотров: 4115Комментарии: 0
Статті по утепленню фасадів, оздобленню будівель
Дана стаття дозволить читачеві розібратися в потоці інформації про те, чим утеплити будинок і як це зробити. Також ми проаналізуємо позитивні та негативні сторони того чи іншого утеплювача, що застосовується в конкретних умовах.
Утеплення пінополістиролом (пінопластом)
2ytfa5o-x3i.jpgПінополістирол (пінопласт) є плитним матеріалом, котрий обіймав найвищі позиції в обсягах продажів по Україні. Така популярність заснована на фізичні і хімічні властивості даного матеріалу. Ціна на пінополістирол також поза конкуренцією (близько 900-1000 грн за кубічний метр ПСБС-25). Теплоізоляція пінополістиролу дорівнює приблизно - 0,033 (Вт / m / K).Пінопласт виробляють практично по всій території України, і цей факт значно зменшує витрати на транспортування до місця забудови.Перш ніж поставити питання, яке хвилює всіх забудовників, а як утеплити фасад будинку пінопластом, ми забуваємо про багатьох факторах, які необхідно враховувати при виборі фірми-виробника пінополістиролу. На жаль, статистика свідчить, що більшість компаній, які виробляють даний вид утеплювача, що не дотримуються спеціальних державних (не кажучи вже про міжнародні) стандартів якості (ДСТУ, ДБН).Недолік. Сонячні промені можуть привести до передчасного руйнування пінопласту (за умови довгострокового впливу). Тому такий пінопласт вимагає спеціального захисту. Адже при грамотному утепленні він може прослужити вам до 70 ти років!
Утеплення фасаду базальтовою ватою
uteplenie-fasada-mineralnoy-vatoy111.jpgКам'яна (базальтова) вата є також плитних матеріалом, проте, зустрічаються і варіанти з невисокою вартістю в рулонах. Чим утеплити фасад приватного будинку, зараз знають не всі, але питання ціни цікавить багатьох. А так як базальт в ціні невисокий, то і попит на нього великий. Але найголовніше це його теплоізоляційні властивості (0,041 (Вт / m / K)). Ціна - приблизно 2200 грн. за метр кубічний. Хоча при безграмотному розрахунку базальтова вата також може втратити свої властивості. Адже вона відмінно вбирає і погано виводить вологу (гігроскопічна).Її головна перевага, проте, її негорючість. В кінці 2013 року її застосування затвердили при утепленні в віконних і дверних отворах, так як вона не поширює полум'я під час пожежі.Її недоліком є ​​неекологічність. Адже міф про екологічність - всього лише вдалий маркетинговий хід. Вітчизняні виробники використовують фармальдегідную смолу для склеювання компонентів. І все ж всі ці речовини через 1-2 роки випаровуються, але дихати весь цей час шкідливими хімікатами доведеться.
Оставьте комментарий!