Зовнішнє фарбування будівель

Просмотров: 527Комментарии: 0

Фарбування будівель, зношених утеплень, часто приносить не тільки приємний зовнішній вигляд, а ще й захищає поверхню від атмосферного впливу.

img_20180915_160723.jpg

Фасадна фарба може бути різною за ціною, та складом.

Дешевий варіант - акрилова фасадна фарба.

Нормальний за якістю акрил стоїть досить довго, при колеруванні якісними барвниками, або машинним методом тримає колір до п'яти років, та має відносно невелику вартість.

Нажаль, на ринку багато неякісних фарб, коштують вони в два рази дешевше, ніж якісні того самого складу, але термін експлуатації до втрати стійкого кольору - близько року. Не рекомендуємо купувати MGF, та інші дешеві фарби.

Середній варіант - акрилові фарби, зміцені силаксаном

Оптимальний варіант ціна - якість. Як приклад - Krautol acrysil

Фарба добре вкриває поверхню, працювати нею приємно, стійкість кольору - більше п'яти років. У роздрібному продажі, принаймі, в Каневі, знайти важко, але в інших містах доволі популярна. Ми без будь-яких проблем можемо реалізувати, та працювати нею(фарбування з нашою фарбою).

Силіконова фарба

Досить дороге задоволення, яке можуть собі дозволити, нажаль, практично тільки юридичні особи. Фарба коштує в два-три рази дорожче акрилово - силіконової, та в 4-7 рази акрилової. Мова йде саме про силіконову фарбу, а е силікатну, силікатно-силіконову. Реалізуємо під замовлення.

Оставьте комментарий!