Реставрація фасадів

Просмотров: 728Комментарии: 0

Фасадні роботи - комплекс ремонти робіт, завдяки яким можна зменшити витрати на опалення, створити звукоізоляцію і зменшити формування конденсату. Фасадні роботи включають в себе: утеплення, фарбування, очищення, облицювання, оздоблення та ремонт фасадів. Ремонтувати фасад будинку, будівель необхідно тільки якісними матеріалами. Ремонт фасаду Вашого будинку з нашою компанією - це якість, надійність і розумні ціни. Ми надаємо послуги з ремонту та оздоблення фасадів приватних котеджів, ремонт багатоповерхових будинків, виробничих будівель.

Ремонт фасаду будівель ми виконуємо в 3 етапи: готуємо поверхню фасаду до ремонту; відновлюємо пошкоджені ділянки; завершальні оздоблювальні фасадні роботи (обробка).

Наша компанія виконує ремонт фасадів (фасадні роботи) такі як: штукатурка стін, шпаклівка, фарбування фасаду будівлі, герметизація міжпанельних швів, гідроізоляція стін, миття вікон і фасадів, очищення стін від висолів, закладення тріщин, теплоізоляція стін фасаду, утеплення, облицювання, оздоблення , заміна плитки, фарбування віконних рам, пожежних сходів і інших металоконструкцій.

Нами буде виконаний кошторис на ремонт фасаду, а вартість ремонту фасаду будинку, будівель буде не вище ніж середня ціна по Каневу. Ми також виконуємо доставку і встановлюємо будівельні ліси, забезпечуємо доставку будівельних матеріалів. При необхідності проводимо висотні фасадні роботи за допомогою альпіністів. Фарбування фасаду будівлі, як частина фасадних робіт визначаються як остаточний етап, перед яким потрібно переконатися, що всі підготовчі роботи і основний ремонт фасаду будівель, будинки виконані якісно.

Ремонт фасадів будівель ділять на такі види: аварійний, косметичний, капітальний ремонт, реконструкція фасаду. При косметичному ремонті оновлюються самі "постраждалі" частини фасаду, які його псують. Капітальний ремонт будівель передбачає повне оновлення фасаду: проводяться штукатурні та фарбувальні роботи, оновлюються водовідливи і додаються елементи декору. Штукатурка та фарбування фасаду будинку - найпоширеніший вид роботи при ремонті фасадів. Гідрофобізація фасаду - процес просочення матеріалу покриття фасаду будівлі для додання йому водовідштовхувальних властивостей.

Косметичний ремонт фасаду повинен проводитися мінімум раз в 5 років, для того, щоб не довелося робити капітальний. Своєчасна фарбування, оздоблення фасаду будинку збереже зовнішній вигляд будь-якої будівлі в кращому вигляді і забезпечить захист стін від агресивних впливів навколишнього середовища і вихлопних газів. Закладення тріщин, герметизація швів вчасно забезпечить довге життя всьому будинку. Реставрація фасадів повинна не змінювати, а відновлювати зовнішній вигляд будівлі - багато з об'єктів реставрації є історичну цінність.

Оставьте комментарий!