Утеплення стін

Просмотров: 627Комментарии: 0

Теплоізоляція служить людству величезною користю, недооцінювати яку сучасній людині просто недалекоглядно. На сьогоднішній день, саме зовнішнє утеплення фасаду є одним з найефективніших інструментів зниження тепловтрат як в виробничих так і в житлових спорудах. Теплоізоляція дозволяє знизити витрати на опалення і захистити навколишнє середовище.

    

Прекрасним перевіреним рішенням для утеплення старих і нових будівель є додаткове утеплення стін за методом «скріпленої теплоізоляції». Він полягає в закріпленні спеціальним клеєм термоізоляційних плит, захисту їх поверхні полімерцементними складами, армованими спеціальної склосіткою і нанесенні шару декоративної штукатурки. Будинки, утеплені таким способом, забезпечують високий рівень температурного комфорту в приміщенні, знижують витрати і викиди в навколишнє середовище, а фасади при цьому набувають привабливий індивідуальний виразний вигляд.

Переваги зовнішнього утеплення:

-економія енергетичних ресурсів економія енергетичних ресурсів (яка неминуче тягне за собою економію коштів);

-усунення причини виникнення вогкості і грибка усунення причини виникнення вогкості і грибка;

-ефективне підвищення теплоізоляційної здатності стін і усунення містків «холоду» ефективне підвищення теплоізоляційної здатності стін і усунення містків «холоду»;

-додаткова звукоізоляція;

-повне оновлення фасаду повне оновлення фасаду при збереженні його архітектурних форм;

-невелика вага, як правило, не впливає на несучу здатність конструкції будівлі;

-можливість вирівнювати стіни в площині;

-легка пристосовуваність теплоізоляційних матеріалів до наявних архітектурних деталей фасаду (карнизи, пілястри, пілони і т.п.)

Оставьте комментарий!