Теплоізоляція - необхідність сьогоднішнього дня.

Просмотров: 4774Комментарии: 0
Статті по утепленню фасадів, оздобленню будівель
dsc_0984.jpg

З року в рік ціни на теплоносії в нашій країні все зростають, при чому якість послуг залишає бажати кращого. Відповідно ми шукаємо вихід із ситуації, намагаючись знайти найбільш прийнятні варіанти, як енергозбереження, так і заощадження своїх коштів, шляхом їх грамотного вкладення. Один з таких варіантів - теплоізоляція нашого житла.

З точки зору теплофізики найефективніше застосування теплоізоляції зовні, так як в цьому випадку несуча конструкція стіни знаходиться завжди в зоні позитивних температур і оптимальної вологості. Можливо також застосування теплоізоляції зсередини будівлі, але при цьому варіанті необхідно проводити розрахунок по вологісному режиму на необхідність шару пароізоляції і тільки у виняткових випадках, коли неможливо змінити фасад будівлі з тих чи інших міркувань (будівля має високу архітектурну і художню цінність і т. Д. ).

Найпоширеніший в застосуванні при теплоізоляції стін, на сьогоднішній день, традиційно такий вид теплоізоляційних матеріалів як пінополістирол, або, в народі - «пінопласт». Для будівництва цей матеріал був відкритий в 1951 році в Німеччині, і відразу ж почав використовуватися як утеплювач для обшивки зовнішніх стін споруд. Трохи пізніше була розроблена і відповідна йому система покриттів - полімерна «штукатурка». В кінці п'ятдесятих, на підставі накопичився досвіду і теоретичних розрахунків стало можливим з повним правом запропонувати цей матеріал широкій публіці, що займається будівництвом і ремонтом.

За своєю структурою пінополістирол має низьку теплопровідність (на 20% нижче, ніж у мінераловатних або скловолоконних утеплювачів) і високу механічну стійкість. Крім того, даний матеріал волого і паронепроникним. Такі особливості матеріалу дозволяють застосовувати його ззовні будівель.

Основні переваги при використання пінополістиролу (пінопласту) це:

Зниження температурних навантажень на матеріали конструкцій будівель;
Захист стін від атмосферної вологості;
Можливість утеплення будівель без виселення мешканців;
Збільшення довговічності житлового фонду;
Прийнятна цінова політика вартості матеріалів і робіт.

Варто також відзначити, що провідність матеріалу є низькою як в області високих, так і низьких температур. Відповідно при виконанні робіт по теплоізоляції приміщень температурний режим стає комфортніше як в зимовий, так і в літній період. У підсумку, взимку ми не мерзнемо, а влітку не знемагаємо від спеки. При цьому, термін служби матеріалу можна порівняти з терміном служби всього будинку, у якісних виробників він становить більше 40 років. Таким чином, з огляду на вищевикладене - пінополістирол або «пінопласт», на сьогоднішній день найоптимальніший спосіб збереження комфортних умов у нас в будинку, при мінімумі витрат.

Оставьте комментарий!