Утеплення взимку – це реальність!

Просмотров: 270Комментарии: 0

Розвиток технологій виробництва будівельних сумішей та протиморозних добавок плюс набуття досвіду виконання утеплювальних робіт в холодний період майстрами альпіністами дають змогу не припиняти роботи із зовнішнього утеплення фасадів будинків у зимовий період.

Звичайно термін виконання робіт збільшується на 30-50%, але загалом все залежить від погоди, як і влітку.

В зимовий період принциповості набуває вибір розчину для приклеювання та штукатурки утеплюючих матеріалів (пінопластів, екструдованих пінополістиролів), а також підбір відповідних протиморозних добавок та пластификаторів.

В холодний період для приклеювання та штукатурки утеплюючих матеріалів ми використовуємо:

  • суху суміш «Полімін П-19» – для приклеювання, «Полімін П-20» – для штукатурки утеплюючих матеріалів з обов’язковим  додаванням протиморозної добавки марки ЄС-30. Навіть без добавок суміші Полімін з маркуванням «зима» дозволяють працювати при -5° С і ефективні, якщо найближчі 8 годин температура не знизиться нижче -5° С, але протиморозна добавка використовується в будь-якому випадку.

В холодний період протиморозні добавки додаються в будь яку погоду, навіть якщо вдень температура +15°С, тому що нічну температуру точно передбачити неможливо.Протиморозні добавки дозволяють виконувати роботи при температурі вище -20°С.

Протиморозні добавки є комплексними добавками, які об'єднують в собі властивості пластифікаторів, прискорювачів твердіння та антифризу, які покращують властивості бетону і цементних розчинів. Добавки підвищують морозостійкість бетону / розчину до F 200, збільшують водонепроникність, прискорюють набір міцності бетону / розчину, підвищують щільність бетону / розчину, підвищують пластичність бетону / розчину - штукатурний шар лягає рівніше, дають можливість виконувати роботи при температурі до -20 ° С з обов'язковим зменшенням кількості води замісу на 15-20%. Протиморозні добавки:
  • не знижує кінцеву міцність бетону / розчину, не дає висолів, не руйнує арматуру та армуючої сітки;
  • не потрібно прогрівання розчину;
  • термін застосування розчину після введення добавки - 1-2 години;
  • можна додавати до сухих будівельних сумішей на основі цементу;
  • до складу добавок входять компоненти, які відносяться до 4-го класу шкідливості. Не допускати контакту зі шкірою обличчя, очима. Відповідає санітарному законодавству України.

Окрім вибору розчину для приклеювання та штукатурки утеплюючих матеріалів, а також підбору відповідних протиморозних добавок технологія не відрізняється від літньої.

11518535_512_1.jpg
Оставьте комментарий!